Domů>Gadgets

Pokud jste v koncích se všemi nápady a tipy na dárky, neexistuje nic lepšího než udělat originální tah a dokázat všem, že nasazujete laťku vysoko. V našem internetovém obchodě plném originálních dárků si určitě vyberete. Máme dárky pro muže i dárky pro ženy, narozeninové dárky, gadgets, svatební dary, dárky k výročí a spoustu dalších netradičních nápadů na dárky a budeme Vám postupně plnit Vaše přání. Již několik let je v zahraničí hodně patrný nový trend netradičních dárků. Především v USA jsou velice populární obchody s humornými dárky a tzv. gadgets, kde neutratíte více než pár desítek dolarů. Tento trend se postupně začal dostávat do Evropy a nahrazoval klasické ptákoviny a jiné běžné dárkové předměty. Stále však platí, že ani obyčejný dárek neurazí. Připravili jsme pro Vás nabídku těchto dárků na jednom místě, aby pro Vás byl nákup maximálně pohodlný. Spolupracujeme se zahraničními výrobci a dodavateli originálního dárkového zboží a právě výrobky označené jako gadgets pro vás také připravujeme. Začali jsme v roce 2007 dovážet a prodávat jako jedni z prvních moderní dárečky a gadgets do České Republiky.

Co jsou to gadgets ?
 
Gadget je malý předmět většinou technického rázu (např. přístroj nebo zařízení), který má specifickou funkci, ale zároveň je populární novinkou na trhu. Gadget je vlastně taková „vychytaná věcička“. Je často používám v obchodech v souvislosti s dárky, netradičním zbožím či v souvislosti s jinými zajímavými produkty. Nejčastěji se používá množné číslo gadgets jako zobecnění tohoto druhu výrobků a zboží.
 
Historie gadgets
 
Historie slova gadget sahá až do 18. století, nicméně jeho původ je velmi sporný. Velmi rozšířená historka například pojednává o tom, že slovo gadget bylo „vynalezeno“, když Gaget, Gauthier & Cie, společnost, která se podílela na stavbě Sochy svobody, vytvořila miniaturní verzi pomníku a pojmenovala jej po sobě. Tuto verzi však popírá fakt, že tento pojem byl již dříve používán v námořních kruzích a že zlidověl až po první světové válce. Další zdroje zmiňují odvozeninu z francouzského slova „gâchette“, které se používalo pro označení různých druhů střelných zařízení, nebo z jiného francouzského výrazu „gagée“ – malý nástroj nebo příslušenství. Z dalších zdrojů vyplývá, že atomová bomba, testovaná ve středisku Trinity, dostala krycí jméno „the gadget“.
 
Současnost
 
V současné době můžete najít na celém internetu tisíce produktů označených jako gadgets. Zdaleka se však už nejedná o technické předměty či elektroniku. V podstatě jde o jakoukoli vtipnou, vychytanou věcičku, zajímavý dárek, který nutně nepotřebujete, ale který je originální a zaručeně pobaví či překvapí. Limitované série zboží, předměty různých tvarů a funkcí, designové doplňky, předměty velmi kvalitní i ptákoviny pro pobavení. Internetový obchod Netradicni-darecky.cz dováží produkty gadgets do České Republiky a podílí se jako jeden z mála na prodeji těchto oblíbených dárkových předmětů v České Republice jako velkoobchod i maloobchod. Vybíráme pro Vás od spolehlivých zahraničních dodavatelů kvalitní a zákazníky ověřené produkty, opatřujeme je českým návodem a prodáváme. Pojďte se podívat na gadgets!

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Netradiční-dárečky.cz

Máte rádi netradiční dárečky?

Miluju je

22%

Ano velmi

26%

Trochu

20%

Ne

32%

Hlasovalo: 13488 uživatelů

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Ptákoviny a karnevalové kostýmy za nejlepší ceny. Kola, cyklistické a sportovního vybavení a doplňky za super ceny.

Motýlek černý satén

Motýlek černý satén

Cena: 49,00 Kč

koupit

Průkaz 20

Průkaz 20

Cena: 6,00 Kč

koupit

Prak

Prak

Cena: 42,00 Kč

koupit

Průkaz 20 pro ženu

Průkaz 20 pro ženu

Cena: 6,00 Kč

koupit

Podprsenka hen night

Podprsenka hen night

Cena: 90,00 Kč

koupit

Hůlka Svítící neonová

Hůlka Svítící neonová

Cena: 699,00 Kč

koupit

Pavoučí síť s pavoukem

Pavoučí síť s pavoukem

Cena: 129,00 Kč

koupit

Zástěra kuchař

Zástěra kuchař

Cena: 229,00 Kč

koupit

Punčochy černé s kostmi

Punčochy černé s kostmi

Cena: 159,00 Kč

koupit

Zástěra Teenagerka

Zástěra Teenagerka

Cena: 229,00 Kč

koupit

Klobouček Hen párty

Klobouček Hen párty

Cena: 139,00 Kč

koupit

Čepice Swat

Čepice Swat

Cena: 108,00 Kč

koupit

Punčochy vzor poker karty

Punčochy vzor poker karty

Cena: 169,00 Kč

koupit

Šerpa Dámská jízda

Šerpa Dámská jízda

Cena: 119,00 Kč

koupit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace